środa, 8 lutego 2012

Slodkie kasztany juz wkrotce

Jak podoba Wam sie opis ksiazki:

Pojechała, zobaczyła, zawładnęła sercem pewnego Włocha i została. Mieszka tam już od czternastu lat, pracuje , wychowuje małą córeczkę i wciąż nieodmiennie zachwyca się pięknem toskańskiego krajobrazu, tutejszymi zwyczajami i klimatem. O miejscu, które wybrała na swój dom opowiada w sposób porywający, z prawdziwym uczuciem i smakiem, nie tylko tym literackim, ale też kulinarnym. Opowieść o włoskiej codzienności, świętowaniu, testowaniu kandydatek na żonę dla prawdziwego Włocha przeplatają pobudzające apetyt przepisy na dania kuchni toskańskiej, których zapach wręcz unosi się nad kartami tej niezwykle wciągającej historii.

4 komentarze:

 1. Jeszcze nie widzialam ksiazki,a juz sie wciagnelam...
  Czekam z niecierpliwoscia !

  OdpowiedzUsuń
 2. Własciwy! Zachecajacy i pobudzajacy wyobraznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. "Mieszka tam już od czternastu lat, pracuje , wychowuje małą córeczkę i wciąż nieodmiennie zachwyca się pięknem toskańskiego krajobrazu, tutejszymi zwyczajami i klimatem."

  Mieszka TAM, więc zachwyca się TAMTEJSZYMI zwyczajami itd., a nie tutejszymi. I pierwsze zdanie zupełnie mi się nie podoba. Nie chodzi o sens, tylko kontstrukcję.

  Poza tym alergicznie reaguję na nadmierne zachwyty, jak: w porywający sposób, niezwykle wciągająca historia, jeżeli są opisami wydawniczymi.

  Czepialstwo zawodowe, a prywatnie książkę chętnie przeczytam :).

  OdpowiedzUsuń
 4. ja sie nie moge doczekac ksiazki:)

  OdpowiedzUsuń