sobota, 14 kwietnia 2012

Cookletowa niespodzianka

W tych dniach spotkala mnie bardzo mila niespodzianka. Z pewnoscia pamietacie moje uczestnictwo w konkursie na Cookletera Roku 2011. Zajelam drugie miejsce.
Od Cookleta przyszla paczka z nagrodami oraz dyplomem!Nagrody wspaniale i niezbedne: bardzo ciekawa ksiazka kulinarna wspierajaca Akcje Pajacyk oraz zestaw nozy, ktore prawdziwa kuchareczka musi miec zawsze pod reka.
Dyplom stanie na honorowym miejscu w moim domu.
Dziekuje Cookletowi oraz wszystkim, ktorzy zaglosowali na mnie.

5 komentarzy:

 1. Gratuluje! Szczegolnie - udanego i sympatycznego wystepu w TVP. Nie wiedziałam o planowanym programie, ale ogladnelam go sobie w Internecie :)
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!!! Super!!! Jak najbardziej zasłużone! Oby tak dalej Olu! Życzę Ci wielu sukcesów i satysfakcji ze swojej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziekuje Wam wszystkim! To takie mile, ze piszecie. Uwielbiam Wasze codzienne komentarze! Bez nich pusto.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę razem z Panią !! Gratulacje !! aa ...zapomniałabym..gratuluję również promocji w Tv ;-)
  Olcia roztaczasz wokół siebie niezwykle ciepłą aurę i pozytywną energię - głos, mimika, sposób bycia - jesteś super babeczką ;-) -przepraszam za bezpośredniość. Dopiero od kilku miesięcy/tygodni czytam Twojego bloga, a czuję się jakoś tak..hmm ... "domowo". Zakochałam się w "klimacie" Włoch prawie 20 lat temu - uwielbiam wracać do Toskanii, to tam budząc się -czuję się najbardziej szczęśliwa (chociaż jestem wśród moich wzgórz tylko kilka wakacyjnych tygodni)
  A dzięki Tobie mam ją codziennie :-) Pozdrawiam bardzo serdecznie

  OdpowiedzUsuń